JAARVERSLAG „C. F. C." 1921—1922. In 't begin van 't seizoen verloren wij onzen bescherm heer, door bedanken van den lsten Luit. P. Weeda, die onze club sinds vele jaren met raad en daad bijstond. Aan hem onzen dank voor de groot e toewijding en de vele diensten, door hem aan „G. F. C." bewezen. De 1ste Luit. E. Middelbeek was, op ons verzoek, zoo welwillend 't beschermheerschap op zich te nemen; ook hij heeft reeds getoond, de belangen van „C. F. C." met hart en ziel voor te staan. Tot onze spijt mochten we, na onzen terugkeer, het terrein, dat enkele verbeteringen had ondergaan, niet bespelenonge traindheid was dan ook de reden, dat wij onzen eersten wedstrijd tegen Go -Ahead" met 2-0 verloren; toch werd juist door deze nederlaag 't fanatisme aangewakkerd en zoo wisten we zes van de acht wedstrijden te winnen. Zelfs van de Adelborsten, van wie de laatste jaren steeds werd verloren, wisten wij zoowel de uit- als thuiswedstrijd met 21 te winnen. Door onze overwinning op de Kikkers", welke wedstrijd, plaats had ter gelegenheid van 't Assaut, werd ons me daillekastje wederom verrijkt met een prachtige medaille, door 't Bestuur uitgeloofd. 't Grootste succes behaalden we evenwel in de Beker wedstrijden van ,,Go-Ahead". Na respectievelijk van „Go- Ahead" en ,,A. F. C." met 20 en 10 gewonnen te hebben, kwamen we in de finale om den Zilveren Beker. Na een harden strijd, waarbij de krachten tot 't uiterste werden gespannen, moesten we, ofschoon onverdiend, in „Den Helder" onze meerdere erkennen, en ons met den 2d (ai prijs, een keorigen zilveren lauwertak, tevreden stellen. 122

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1923 | | pagina 150