J. M. L. Roeien, le Luitenant der Infanterie N.-l. L., in algemeene reglementen en reglementen van het wapen. Doet dienst bij de le Compagnie Cadetten. L. P. J. Savalle, Ritmeester der CavalerieN.-l. L., in paardrijden en reglementen van het wapen. H. O. G. Baron van Lawick, (15), le Luitenant der Cavalerie, in paardrijden, rij- en africht ings kunst en reglementen van liet wapen en cavaleriedienst. J. J. van Diepenbrugge, (R.A. 4), (15), le Luitenant der Cavaleriein paardrijden en reglementen van het wapen. Doet dienst bij de Compagnie Oppassers. E. T. Koppen, Kapitein der Artillerie, N.-l. L., in artillerie wetenschap en reglementen van het wapen. A. V, M. J. M. Goulmy, le Luitenant der Artillerie, in paardrijden. Doet dienst bij de Compagnie Oppassers. A. PI. Nijhoff, le Luitenant der Artillerie, in paardrijden en art i 1 Ier ie -wetenschapDoet dienst bij de Compagnie Oppassers. J. Barend ragt, le Luitenant der Artillerie, in analytische meetkunde ear beschrijvende meetkunde. Doet diénst bij de le Compagnie Cadetten. J. W. Vintges, le Luitenant der Artillerie, in paardrijden en reglementen van liet wapen. Doet dienst bij de Compagnie Oppassers. J. D. Schepers, le Luitenant der Artillerie, in artillerie- wetenschap en reglementen van het wapen. W. van der Hout, (15), Kapitein der Genie, in hydrographies pionier- en versterkingskunst en teekenen. C. P. Brest van Kempen, Kapitein der Genie, N.-l. L., in pionier- en versterkingskunst, O.-I. bouwkunde en tech nische voorschriften der Genie. 29

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1923 | | pagina 45