JAARVERSLAG der Cadetten Voetbalvereeniging „Velocitas". Seizoen 1921 1922. Hel seizoen is ten einde en op mij rust nog de taak hier over het jaarverslag te schrijven. Ik kan niets anders zeggen dan dat het laatste seizoen al buitengewoon bedroevend is geweest. Alle factoren werkten echter mee om ons debuut zoo slecht mogelijk te maken, alhoewel wij een aardig elf tal metenkele zeer goede krachten hadden. Toch bleven we behouden voor de 1ste klasse en dat is tenslotte het voornaamste. Zondag 9 October begon voor ons de competitie en wel in een thuiswedstrijd tegen D.O.S.K.O. Het debuut was schitterend, we waren over alle linie's de meerderen èn wonnen tenslotte, na eerst met 30 vóór te hebben gestaan, met 41. De tweede wedstrijd bracht ons tegen M.V.V. in Maas tricht en al werkten we nog zoo hard, de nederlaag konden we niet ontknopen en verloren verdiend met 30. Den Zondag d aarop verloren we van B red au ia zeer onver diend met 21; na afloop dienden we een protest in tegen een buitenspel goal van Bredania, doch dit werd natuurlijk verloren na het noodige gekonkel van den scheidsrechter. Vervolgens kregen we een periode van week in week uit afgekeurde terreinen en werden de ontmoetingen tegén N.O.A.D. en M.V.V. uitgesteld. Timmer en de Munnick kwamen uit voor 't Zwaluwen- elftal op den berucht geworden 6 Novemberdag, in den wed strijd tegen het Ned. Elftal. Veertien dagen later speelden beiden ook mede in het Zuidelijk Elftal in Luxemburg, zoodat het pas 27 November werd voordat we weer speelden, het- 59

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1923 | | pagina 79