JAARVERSLAG 1921 1922. LEDEN Alle cadetten der Koninklijke Militaire Academie. Nadat het oude bestuur was afgetreden en het nieuwe zijn entrée had gemaakt, ging het oude clubleven weer zijn gewone gang. Al spoedig bleek dat van onzen praeses van Buuren veel kracht uitging. Veel heeft hij van zijn Vrijen tijd gegeven om de jongere schermers op te leiden en met succès. Op de clubavonden werd vrij regelmatig geoefend onder leiding van den wachtmeester Verheijen, welke ons echter zeer spoedig zou gaan verlaten. Gelukkig was liet mogelijk hem als burger in onze zaal te behouden. Alvorens hij ons verliet, had hij z'n 25 jarig jubileum als scherminstructeur gevierd. Ter gelegenheid hiervan, orga niseerde hij wedstrijden. Op den avond waarop deze 'zouden plaats vinden, werd hij feestelijk binnengehaald. Onze be schermheer, de le Lt. Roest van Limburg, sprak hem toe uit naam van de vereeniging. Er werd geschermd in 3 groepen. Van elke groep kwamen er twee in de finale. Er heerschtë een goede stemming en de verstandhouding tusschen de schermers liet ook niets te wenschen over. De le prijs werd behaald door v. Buuren, terwijl v. Boven en Berg respectievelijk als twee en drie eindigden. Breemouer kreeg een prijs voor de beste niet geplaatste. Den wacht meester werd ter herinnering een boek aangeboden met alle namen van de Officieren en Cadetten der K. M. A. Na deze wedstrijden, kwamen de wedstrijden der M. S. S. B. Het mocht ons niet gelukken den H. C. te slaan en wij kwamen met een 2e prijs thuis. Lui, denk er volgend jaar om. Komt oefenen en de K. M. A. zal weer bovenaan staan. Op deze wedstrijden behaalde alleen van Boven een le prijs op personeel sabel. 66

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1923 | | pagina 86