Bij het portret van de Officieren» en Burgerleeraren van den Hoofdcursus en Cursus. Op het laatste oogenblik, even voor het verschijnen der eerste drukproeven van den Almanak, kregen wij, dank zij het bereidwillig afstaan door den WelEd. Gestr. Heer, den Kapitein C. F. P. D. van der Vecht, een kort voor liet vertrek uit Kampen gemaakte foto van de Hoofdcursus- en Cursus-Officieren en -Burger leeraren, in handen, welke thans nog geplaatst kan worden. Wij betuigen den Kapitein van der Vecht hierbij onzen hartelijken dank voor zijne medewerking. Voor hen, die onze leeraren niet kennen, laten we hier eene naamlijst volgen. Staande van links naar rechts: de Eerste-Luitenant der Infanterie C. J. A, van der Heem (H. C. en Cursus), de Kapitein der Mil. Adm. O.-I. L, C. Tissot van Patot (H. C,), de heer W. A. van Dalfsen (H. C. en Cursus), de heer D. H, Stam (H. C, en Cursus), de Eerste-Luitenant der Infanterie J. van Pelt (Cursus), de Eerste-Luitenant der Infan terie L, J. Moggenstorm (H. C. en Cursus), de Officier van Gezondheid 2e klasse P. Blom (H. C.), de Eerste- Luitenant der Infanterie W. H. de Boer (H. C.), de Kapitein der Infanterie O.-I, L. R. Legger (Compag nies-Commandant) (H, C, en Cursus), de Eerste-Luite nant der Infanterie J. ter Maten (H. C.), de heer C. J. van Kesteren (H. C, en Cursus), de Eerste-Luitenant der Mil. Administratie h. t, 1. J. Bakker (H. C.). Zittende van links naar rechts: de heer H. Hubenet (H, C.), de Gep. Majoor (O.-I. L.) H, J. Voskuil (H. C.), de heer J. van de Griend (H, C. en Cursus), de heer Dr. H. J. van de 117

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1924 | | pagina 145