30 Januari. Rooken ook in de studiezalen toegestaan. Verder krijgen wij het recht dames te introduceeren voor de Zondagmiddag concerten in de recreatiezaal; dansen als shimmy, foxtrot en step, blijven nog immer verboden! 31 Januari. Lezing van den Eerste-Luitenant Land in de recreatie zaal over systemen van opvoeding der verwaarloosde jeugd in de onderscheidene gestichten. Op sympathieke wijze wist de Eerste-Luitenant Land deze lezing voor te dragen en gaf hij een kijkje op de huidige maatschappelijke toestanden. I Februar i. Donderdag. Wezep, regen, koud! II Februari. Nieuwe lauweren voor den H, C., door den heer H. de Keijzer (een inktpot, heeren! let wel) behaald: hij wint 2 zilveren bekers als len prijs, uitgeloofd door de Revue der Sporten" voor de beste alzijdige prestatie op sportgebied in Nederland, in het afgeloopen seizoen. Met speerwerpen haalde hij 46.80 M.; met discuswerpen 37,06 M.; met kogel- stooten (beide handen) 18.05 M.met verspringen met aan loop 6.21 M.; met polstok-verspringen 8,57 M. en met polstok-hoogspringen het Nederlandsch record: 3.517 M, Hulde aan onzen kameraad-inktvisch, dien wij van nabij kennen als een sympathieken en weinig ,,drukdoenden" collega, wiens naam in de buitenlandsche bladen meermalen voorkwam onder den titel van ,,Le Champion d'Hollande", 15 Februari. Paardrijden voor 21, 2 A en 2 A1, wegens slecht weer afgelast! 16 Februari, Aanteekening voor een merkwaardig feit: De eerste sneeuw! De Indo's staan stom van schrik! Een tiental ge lukkigen worden aangesteld tot vaandrig-titulair en drie 125

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1924 | | pagina 153