4 Mei. „Euterpe" speelt in den tuin, vanwege het heerlijke weder. 14 M e i. Lezing van den Kapitein Fruijt van Hertog. 16 Mei. Aankomst van de cadetten voor de wedstrijden. Zij wor den met muziek van ons en met regen van „boven" aan den trein afgehaald. Heerlijke rijsttafel (ook met muziek) 's avonds gezellig „entre nous" in de recreatiezaal. 17 Mei. Donderdag. Reveille met muziek. Atletiekwedstrijden op den Zandberg. Diner met muziek. Overhaaste vlucht van tafel, wijl de eerste „damesgasten" al binnenkomen. Seppi, van Strepum en verdere amors- volgelingen verslikken zich in een erwt, zien verder niets van het diner en verdwijnen overhaast richting Oudestraat; Demius naar Brunnepe. „Anneke liefste" reeds binnenge komen. „De auto van Hu. snort voor de deur! Veel gedraaf. Zenuwachtig gedrentel. Hooge damesgilletjes, 't Tuinfeest wordt gehouden in de recreatiezaal, in de lees zaal en in de gezellig ingerichte „teekenzaal". Van 811 thé-dansant in de recreatiezaal. Guus-Jut, de Blauwe, Tobbe en Bart strijken uit alle macht op 't podium. Voordrachten: Casje komt op de proppen, Evers geeft een declamatie van „Icarus", (gedicht door IJselstein, oud- cursiaan), Mej. Bruins geeft in den vooravond eenige zang nummers ten beste, welke gevolgd werden door een luid applaus. 18 Mei. Schermwedstrijden in de gehoorzaal tusschen de K. M, A. en H. C. 's Avonds feest in de Gehoorzaal, georganiseerd door de officieren van den Hoofdcursus, onder leiding van Kapitein Legger, Kapitein van der Vecht en Eerste-Luitenant 128

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1924 | | pagina 156