141 „Personeel sabel" was Hagens 1, B, H. de Vries 2, van Buur en 4, Ohl 5 en Br emmer 10. Wij konden tevreden zijn; dat ook Directeur en Corps tevreden waren, bleek bij de ontvangst in Kampen, waar de Directeur, de Compagnies Commandant, onze Instructeur en het grootste gedeelte van het Corps, waarbij de Senaat, ons aan den trein opwachtten. Euterpe stond gereed in dè serre van de Soos en op waarlijk schitterende en feestelijke wijze werden wij daar ontvangen. Eerewijn werd aange boden en eenige hartelijke speeches drukten de waardeering en dank uit van onze superieuren en collega's. Toen dan ook ons corpslied gespeeld en gezongen werd, voelden wedei allen, dat wij één waren en waren wij schermers trotsch, dat wij getoond hadden, dat al moest de H. C. verdwijnen, dit niet zijn oorzaak vond in te weinig levensvatbaarheid en dat wij weer hadden laten zien, dat de H.C. één was en als het kon het zou blijven ook. Rust was voor ons niet weggelegd, want nu wachtten ons de jaarlijksche sportwedstrijden van de Inrichtingen van Militair Onderwijs weer; dit zou de laatste keer zijn, dat de H. C. zich zou kunnen meten met de anderen. De beschrijving van de feesten laat ik over aan den schrij ver van het jaarverslag van het Corps; de uitslagen waren als volgt: Athletiek vijfkamp: 1ste prijs de H. C. met de heeren: de Keijzer, ter Haar, Evers, Liebregs en Lankkamp. Korps Geweer: 1ste prijs de H. C. met de heeren: ter Haar, Sahuleka, van Buuren, terwijl de heer ter Haar als beste schermer geplaatst werd. Personeel Sabel: 1ste en 2de prijs: de heeren Hagens en B. H. de Vries. Personeel Degen: 1ste en 2de prijs de heeren B. H. de Vries en Hagens; 3de prijs de heer Naarding. We kunnen dus over de bereikte resultaten alleszins tevreden zijn-

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1924 | | pagina 169