kigen waren de heeren: Jansen, Sjoers, Blanken, v. d. Berg, Voorwinden, Wetzels, van Beveren en Lankkamp. Een zestal gelukkigen van den Cursus vielen ook prijzen ten deel. Bij het einde van den wedstrijd werd „Willem Teil" door onzen Voorzitter in een vlotten speech gehuldigd. Hij wees op de aangename oefeningen, welke telken jare gehouden werden sprak zijn dank uit aan den Beschermheer, Kapi tein Legger, voor diens belangelooze en zoo uitstekende leiding en sprak ook den leden een kort en hartelijk woordje toe daarna gaf hij namens het bestuur en de leden een fraai bouquet aan Mevrouw Legger, die daarna den Voorzitter hartelijk dankte voor de verrassende hulde, Daarop herdacht onze Beschermheer in een paar woorden „Willem Tell's bestaan" en verzocht allen een driewerf hoera aan te heffen voor de revolververeeniging. Zóó eindigde zooals alle H, C.-vereenigingen de oude schuttersvereeniging Teil, en thans geloof ik wel ge noeg hierover gezegd te hebben. Echter één ding nog! Hartelijken dank verdient een stille medewerker, de Raedt, onze cantinemeester, die voor verfrisschingen en rookerij zoo keurig op den dag der wedstrijden had gezorgd. Dan wil ik eindigen, met mijn dank uit te spréken aan mijn medebestuurslid, den heer Pols, die onvermoeid, steeds voor de vereeniging in alle opzichten gezorgd heeft en in 't bijzonder onzen Beschermheer, die we-weten-'t-allen altijd veel sympathie toonde voor „Willem Teil" en de leiding van 't schieten op zich nam, toen we in 't begin van 't seizoen geen beschermheer konden vinden. Hulde aan Willem Teil! SEC. 146

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1924 | | pagina 174