Jaarverslag van de Kegel- en Tennisclub „ALTIJD KIEN". Het is mij werkelijk een groot genoegen het jaarverslag te mogen schrijven van onze Kegel- en Tennisclub „Altijd Kien", zaliger nagedachtenis. Ofschoon ik dit stukje dan met genoegen schrijf, spijt het mij als secretaris-penning meester, en natuurlijk ook onze geachte leden en ex-leden, dat het ditmaal voor het laatst is. Laat ik eerst even zakelijk zijn. Wij allen spreken nog wel onzen welgemeenden dank uit aan onzen Eere-Voor- zitter, den Kapitein M. Waltheer, die wel het noodige voor ons gedaan heeft, om onze eens zoo hoogstaande vereeniging in stand te houden. Zooals alle jaren, waren natuurlijk de heeren, die leden en misschien nog wel lijden, aan een droge keel, meestal present. Het kegelspel leent er zich zoo toe, om tusschen het werpen van twee ballen, een paar frissche teugen van het kostelijke vocht te nemen. Het jongste jaar bleek niet veel nathalzen rijk te zijn, want onder de aanwezigen op de kegelavonden, waren steeds zeer weinig van die luidj es te bekennen. Maar enfin, niettegenstaande dat euvel, waren de avondjes gezellig, nietwaar Bolle? Dicht om de kachel zitten met een klepje, een croquet je en een sigaretje en het Hoofd-Cursiaantje was weer tevreden, voelde zich bijna „thuis Toch ware het beter geweest, dat er meer nieuwelin gen waren gekomen, want dat komt altijd de kas ten goede en deze was dit jaar helaas erg magertjes, zoodat we aan een eindwedstrijd niet hebben kunnen denken. Toen het kegelseizoen was afgeloopen, was er een tijdje rust in de vereeniging, totdat het wat beter weer werd om te gaan tennissen. Op goed weer hebben we dit jaar, jammer genoeg, lang moeten wachten, want het bleef koud. Niettegenstaande 148

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1924 | | pagina 176