JAARVERSLAG van het CADETTENCORPS DER CADETTENSCHOOL. 1922—1923. Mei veel voldoening kunnen we op het afgeloopen jaai terugzien. De traditioneele barentijd werd met een intiem fuifje beëindigd, dat een vlot verloop had. Van den Sint Nicolaas-avond was dit jaar veel werk gemaakt. Het feest slaagde, dank zij de stemming en 't groote aantal surprises, uitmuntend. Dan hadden we nog de buitengewoon gezellige schermwedstrijden, waarvoor de Futpeeclub eenige fraaie prijzen had uitgeloofd. Tot besluit van het jaar werd den laatsten avond voor het Kerstverlof een dansavondje georganiseerd, dat door de muziek van ons „Strijkje en enkele voordrachten even eens een succes werd. Kort na het Kerstverlof had er een Senaatswijziging plaats; De Boer trad af als le Lid en werd opgevolgd door Anthonio, Nog dezelfde maand hadden wij 't verlies te betreuren van onzen kameraad E. R. Kohier, die op een zoo droeve wijze om 't leven kwam. Hierdoor werden de repetities voor het ophanden zijnde Assaut voorloopig uitgesteld. Tot over maat van ramp brak. toen influénza uit en we vreesden al dat onze Jaarfuif geheel 't water zou vallen, hetgeen echter gelukkig niet gebeurde. Ja zelfs werd deze een groot succes, hetgeen naast de medewerking van verschillende officieren, vooral aan den onvermoeiden ijver der spelers te dan ken was. Een woord van dank aan hen is hier dan ook wel op zijn plaats. Het programma was goed verzorgd en werd vlot afgewerkt; zoo kwam de „Futpeeclub o.a. uit met een nummertje „colonne geweer'' en „Het Cabinetje met 151

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1924 | | pagina 191