JAARVERSLAG 1922—1923. Weer is er een jaar verloopen voor onze oude „Futpee club", misschien het op één na laatste jaar van haar bestaan; maar beslist niet een van haar minste; integendeel, we mogen, en we zullen het daarom ook maar zeggen: het is een fanaat jaar geweest. Fanaat begonnen we onmiddellijk na den barentijd met de clublessen en fanaat begonnen de meer-gevorderden ook te trainen voor de onderlinge schermwedstrijden, die vlak voor het Kerstverlof gehouden werden, en die keurig, vlot en aangenaam verliepen; alles weer ter verhooging van het fanatisme voor de sohermsport. Met Kerstmis verloren we onzen instructeur, sergeant Messie, die de Cadettenschool verliet en wien we steeds erkentelijk zullen blijven voor zijn goede hulp bij de club- lessen. Ook onze Voorzitter De Boer trad af en kort daarna werd het bestuur samengesteld als volgt: Leutscher (Voorz.); Verschoor (Secr.); Scherer (Penningm,); Weber (le Lid); v. Hoorn (Comm. v. Mat.). Niet minder goed werkten we samen ook met onzen nieuwen instructeur, Sergeant-Ma joor Verhey, die allen, die fanaat waren, hielp bij hun trai ning voor de athletenwedstrijden, waarvan dan ook een dankbaar gebruik werd gemaakt. Hoewel Pluvius ons niet gunstig gezind was, verliepen deze wedstrijden, die op Hemelvaartsdag en volgende dagen gehouden werden, uitstekend, mede dank zij het groote aantal beschikbaar gestelde prijzen. Na deze wedstrijden begonnen we allen hard te trainen voor het Meester- en Prevöt-examen, maar pech bleef dit jaar niet uit: want kort vóór het door velen zoo verlangend 165

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1924 | | pagina 197