168 JAARVERSLAG 1922—1923. Reeds dadelijk na terugkeer op de C. S. bleek dat we nog steeds met 't zelfde fanatisme bezield waren als het vorige jaar. Dat 't O. J. nog niets verleerd was, bleek wel na den barentijd in den wedstrijd O. J.J. J., die natuur lijk door de ouderen werd gewonnen, zooals 't alle jaren 't geval is geweest. Onze eerste uit-wedstrijd was tegen ,,Den Helder", een club, waartegen we het vorige jaar in de bekerwedstrijden van Go-Ahead" gekampt hadden en die nu zoo vriendelijk was ons uit te noodigen om eens in Den Helder te komen spelen. En ofschoon het nieuwgevormde elftal vele inval lers telde, trokken we toch welgemoed op weg met 't treurige resultaat van een 50 nederlaag. Nog jammerlijker echter moesten we de vlag strijken voor 't sterke elftal der Adelborsten (110). Dit bracht dan ook een minder aangename stemming teweeg onder de voetbal lende „Jonkers", die besloten nu maar eens flinker aan te pakken. Met het goede resultaat dan ook, dat we verschil lende volgende wedstrijden of gelijk speelden of wonnen, o.a. tegen „Go-Ahead", „V.A.F.C." een een H.B.S.-elftal. Tot onze groote spijt was op 't Assaut geen enkele club vrij om den strijd met ons aan te binden en dus werd het maar een O.J.J.J.-wedstrijd, die echter zeer fanatiek gespeeld werd. De voor den winnaar uitgeloofde medaille, werd door het O.J, in beslag genomen, dat, niet zonder moeite, met 21 wist te winnen. Om 't fanatisme voor de voetbalsport nog te verhoogen, werd, op voorstel van één der Bestuursleden, een onderlinge competitie uitgeschreven. Hiertoe werden vier elftallen van ongeveer gelijke sterkte geformeerd, voor 't winnend elftal werden 2 bronzen medail les beschikbaar gesteld. Zooals te verwachten was, hadden

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1924 | | pagina 200