JAARVERSLAG 1922—1923. Met het vertrek van verscheidene officieren verloren wij ook onzen Beschermheer, den Eerste-Luitenant Bor. Wij danken U, Luit., voor hetgeen U voor onze vereeni- ging gedaan hebt. Er was steeds een prettige geest, geen gekanker (alleen van enkele J. J., die het nog fanater wilden hebben, wat altijd een goed teeken is). Dat hebben we ontegenzeggelijk aan U te danken. Maar ook U, Mevrouw Bor, onzen dank voor uwe belang stelling en vooral voor uwe gastvrije ontvangst bij de jaar- lijksche prijsuitreiking, waar uwe vreedzame woning in een oogwenk volgepropt werd met rumoerige jonkers. Wij verzekeren U, dat wij dit altijd zeer geapprecieerd hebben en zullen blijven apprecieeren. Kapitein Clerk verklaarde zich bereid om het Bescherm heerschap van onze vereeniging over te nemen. Nu is het aan jelui, J. J,, je nieuwen Beschermheer te toonen, dat èn fanatisme èn gezelligheid in onze vereeniging hoofdzaak zijn. Bij den wedstrijd, die helaas door slecht weer niet zoo'n prettig verloop had, als wel verwacht werd, deden Kapt. Blaauw en Mevrouw Bor ons de eer aan aanwezig te zijn. Ook den Heer Clous danken we, voor het afstaan van enkele zijner vrije uren voor het doen van noodzakelijke „schietkundige" proeven. Tot slot een woord van dank aan Sergeant Ringnalda, die altijd trouw opkwam, ook bij slecht weer, als het aantal fanatelingen zonder eenige moeite te tellen was. Wij wenschen de club een prettig laatste jaar toe. HET BESTUUR. 180

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1924 | | pagina 212