T. Reddingius, (20), (Za. A. 4), T. D. Sigling, J. D. B. Ophorst, (O. N. 5), W. F. Batenburg, (Bk. 9), (15), L. de Ridder, (25), Dir. Officier van Gezondheid 3e klasse Chef van den Mil. Geneesk. Dienst te Breda, Kasteelplein 10, Breda. Paardenarts le klasse, tevens belast niet het geven van onderwijs in paar denkennis en vee- en vleeschkeuren. Baronielaan 246, Ginneken Bibliothecaris. Baronielaan 125, Teteringcn (2). Gep. Majoor tit. der Genie N.-l. L.t Directeur der Lithographie. Wilhelminastraat 54, Ginneken. Reserve-Kapitein der Artillerie, Direc teur van Uitgeven van Boekwerken. Baronielaan 129, Teteringen (-2). Officieren-Leeraren. C. M. Donck, Kapitein der Infanterie, in algemeene (Bk. 12, 16), (25), militaire kennis, algemeene regle menten, dienstcorrespondentie en mili taire wetten. Belast met de leiding van de Infanterie-exercitiën, commandant van de 2e Compagnie Cadetten en van de Hoofdcursus-Compagnie, Wilhelminastraat 74, Ginneken. Kapitein der Infanterie, in tactiek, tac tische oefeningen op de kaart en tee kenen. Commandant van de le Com pagnie Cadetten. Boronielaan 119, Teteringen (2). Kapitein der Infanteriein oeconomi- sche aardrijkskunde en militaire pae- dagogiek. Belast met het toezicht op dc diensten van inwendigen en huis- houdelijken aard, Commandant van de Compagnie Oppassers. Baronielaan 309, Ginneken (1). Kapitein der Infanterie, in tactiek, strategie en oorlogsgebruiken. Nieuwe Ginnekenstraat 33a, Breda. H. Rooseboom, (25), J. H. Fruijt van Hertog, (20), J. Govers, (20), 24

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1924 | | pagina 44