J. H. Fuchter, (15), C, F. P. D, van der Vecht A. A. G. Feuilletau de Bruijn, F. D. M. H. A. van Aelst, (15), T. H. Schol, (15), C. A. F. W. Sicherer, (N. O. C. 2), (15), G. Greidantts, B. Geleijnse, Kapitein der Infanterie N.-I. L., in Ma- leische taal, land- en volkenkunde van Med.-Indië en militaire aardrijkskunde, Baronielaan 132bis, Teteringen (2). Kapitein der Infanterie N.-I. L., in tac tiek, tactische oefeningen op de kaart, strategie en cosmographie. Baronielaan 316a, Ginneken (1). Kapitein der Infanterie N.-I. L., in tac tiek, tactische oefeningen op de kaart, strategie en teekenen, Chassésingel 1, Breda. Eerste-Luitenant der Infanterie, in al- gemeene reglementen, dienstcorrespon- dcntie en militaire wetten en regle menten van het wapen. Doet dienst bij de 2e Compagnie, Boschlaan 20, Ginneken. Eerste-Luitenant der Infanterie, in tac tiek, tactische oefeningen op de kaart en teekenen. Zandberglaan „Huize de Kaar", Teteringen (2). Eerste-Luitenant der Infanterie, in lichaamsoefeningen. Doet dienst bij de le Compagnie, Engelbr. van Ndssauplein 163, Teteringen (2). Eerste-Luitenant der Infanterie, in al- gemeene reglementen, dienstcorrespon- dentie en militaire wetten en regle menten van het wapen. Doet dienst bij de le Compagnie, Wilhelminastraai 3, Breda. Eerste-Luitenant der Infanterie, in al- gemeene reglementen, dienstcorrespon- dentie en militaire wetten en regle menten van het wapen. Doet dienst bij de 2e Compagnie, Villa Wilhelmina, Bredascheweg 167, Prinsenhage. 25

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1924 | | pagina 45