Nommensen, Goslings, Boudewijn en Valk, terwijl de Kon. Mil. Academie bij de huldiging van H. M. de Koningin door Land- en Zeemacht op de Leusdensche Heide vertegen woordigd werd door Kapitein J. H. Fuchter, den Eerste- Luitenant J. J. van Diepenbrugge en door de cadetten van Tarel als vaandeldrager en v. d. Hoog, Gips, Plas, de Lussanet de la Sablonière en Huizer als vaandelwacht, ter wijl de wnd. Gouverneur hierbij mede tegenwoordig was. In den loop van het jaar werden nog eenige zeer interes sante lezingen gehouden over militaire onderwerpen en wel over den strijd aan het Isonzo-front door den Majoor van den Gen. Staf van het N.-I. L. A. T. H. Winter en over den strijd om Verdun door den Kapt. der Genie N.-I. L. C. P. Brest van Kempen. Bij den aanvang van den nieuwen cursus op 1 October werd de Hoofdcursus naar Breda overgeplaatst en op de K. M. A. gehuisvest, 's Middags kwamen de leerlingen met hun vaandel en de muziek van ,,Het Zesde" voorop hun nieuw tehuis binnen. Na de officieele ontvangst werden alle leden van het vereenigde Corps, na een feestmaaltijd, op de cantine verzameld, waar de waarnemend Gouverneur der K. M. A. een woord van welkom richtte tot alle nieuwe Academiebewoners en den wensch uitsprak voor een goede verstandhouding tusschen alle leden van de beide corpsen. Kapt. v. d. Vecht sloot zich daarbij aan en wijdde nog enkele woorden aan de nagedachtenis van het verblijf van den H. C. te Kampen. Namens het Corps werd daarna een krans gehecht aan het tableau der gesneuvelden, oud-leerlingen van den H. C. De avond verliep in de opgewektste stemming en werd 60

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1924 | | pagina 82