J. M. L. Roeien H. C. CI. Baron van Lawick (15), J. J. van Diepenbrugge (15), A. E. L. van Win, E T. Koppen A. H. Nijhoff, J. W. Yintges, J. D. Schepers, W. van der Hout, (15), Eerste-Luitenant cler Infanterie N.-I L, in reglementen van het wapen en algemeene reglementen en voorschrif ten, dienstcorrespondentie en militaire wetten. Ginnekenstraat 111b, Breda. Ritmeester der Cavaleriein rij- en af- richtingskunst, cavaleriedienst en prac- tische oefeningen. Boschlaan 8, Ginneken. (1) Ritmeester der Cavalerie, in paardrijden en reglementen van het wapen. Koninginnestraat 30, Beteringen (2) Eerste-Luitenant der Cavalerie N.-I. L. in paardrijden, reglementen van het wapen en practische oefeningen. Oranj&singel 17, Breda. Kapitein der Artillerie N.-I. L., in artil leriewetenschap, reglementen van het wapen en practische oefeningen. Van Coothplein 22, Breda. Eerste-Luitenant der Artilleriein artil leriewetenschap, reglementen van het wapen en practische oefeningen. Baronielaan 58, Teteringen. (2) Eerste-Luitenant der Artillerie, in artil leriewetenschap, paardrijden, regle menten van het wapen en practische oefeningen. Verlengde Koninginnestraat H 83, Tete ringen. (2) Eerste-Luitenant der Artillerie, in artil leriewetenschap, reglementen van het wapen en practische oefeningen. Delpratsingel 15, Breda. Kapitein der Genie, in wetten, pionier en versterkingskunst, hydrographie en teekenen. Baronielaan 9, Teteringen. (2) 29

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1925 | | pagina 37