De gelukkige prijswinners wafeh! 4e Weber. Be Plancken. Ie prijs Breemouer. 2e Polak. Oudste jaar. Tweede jaar. Ie prijs Segers. 2e Mackenzie. 3e Keilman. 4e Reijnhart. Jongste jaar. Ie prijs Bouma. 2e Jullien. 3e Yries. 4e Leutscher. Als alle jaren had Kapitein Donck ook nu weer een prijs uitgeloofd, n.l. voor hem, die het grootste aantal 9's schoot. Deze prijs werd gewonnen door Polak. De prijs, uitgeloofd door den Kapitein Van Aelst, werd gewonnen door Reijnhart. Daarna ging men aan tafel, waar de Gouverneur het woord vroeg. Het deed Z.H.E.G. genoegen, van nabij kennis gemaakt te hebben met de vereeniging. Gezien de werkzaamheden op de schietbaan en het gezellige samenzijn na afloop aan tafel, wenschte Z.H.E.G. „de Infanterist" een gestadigen bloei toe. Even alleen moesten we iets minder aangenaams hooren, n.l. het aanstaand vertrek van onzen beschermheer. Allendie Kapitein Van Aelst gekend hebben, zullen weten, wat hij voor „de Infanterist" was. „Alles"; overal, waar raad noodig was, steunde hij ons, geen moeite was hem te veel. Den Kapitein Van Aelst onze dank voor alles, wat hij voor onze vereeniging deed En wie zorgde, dat de tafel steeds zoo keurig er uit zag? Mevrouw Van Aelst ook aan U onze dank en wij hopen dat volgende jaren, ook al hebben wij een anderen Beschermheer gekregen, wij de lunch aan Uw goede zorgen mogen overlaten. Ook juffrouw Weifeenbach een woord van waardeering voor de flinke wijze, waarop U Mevrouw Van Aelst terzijde stond. Aan het eind van ons verslag gekomen, rest ons nog een aanmoediging aan de leden, om het komende jaar met fanatisme de wekelijksche schietoefeningen bij te wonen. Het Bestuur. 83

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1925 | | pagina 93