uit te komen. Er werd een lijst met spelers opgemaakt en toen bleekdat we geen spelers genoeg hadden, om iedere week het uitkomen met een behoorlijk elftal te ver zekeren. Hierop werd besloten de proef niet door te laten gaan. Daar er toch nog steeds animo voor het voetballen op de K. M. A. was (en is!), trachtte het bestuur toen zooveel mogelijk het vuur er in te houden door vriendschappelijke wedstrijden te organiseeren, waarbij wel enkele bezwaren ondervonden werden, zooals van spelers, die met verlof gin gen en financieele bezwaren. Deze bezwaren kwamen wij echter te boven en menige genoegelijke wedstrijd werd gespeeld. Verschillende Bre- dasche tegenpartijen werden uitgedaagd; ontelbare N.A.C.- combinaties werden door ons verslagen of versloegen ons, maar ook waren we toch nog in de gelegenheid om buiten Breda de blauw-witte kleuren te verdedigen. Op Nieuwjaarsdag waren we in de Residentie bij H.V.V. I. te gast. Door plotselinge ziekte en een misverstand waren twee van onze steunpilaren niet aanwezig. H. V. V, had zich den steun van den internationaal Baer van Slangenburgh ver zekerd, en we moesten met 40 de meerderheid der geel zwarte Hagenaars erkennen. Eenige weken vóór Paschen trokken wij naar V.O.C., dat geheel volledig verscheen, en nog in een overwinningsroes was, daar ze na eenige spannende wedstrijden er in geslaagd was, zich in de le klasse te handhaven. Ook hier moesten wij met een 20 nederlaag naar huis terug. Gelukkig was na een bezoek aan ,,la Gaité" en „Pschorr" de stemming nog ver boven A, P. Verschillende supporters waren meegetrokken, en zorgden op vaderlijke wijze voor de spelers door in genoemde gelegenheden plaatsen te reser veeren. Dit bezoek aan Rotterdam had een tweede ten gevolge. We namen deel aan de V.O.C.-seriewedstrijden in de Paaschvacantie. De eerste wedstrijd v/erd door ons gelijk gespeeld tegen D.F.C. (11) en na loting in ons voordeel beslist. Daar echter enkele spelers niet in de gelegenheid waren een tweeden wedstrijd te spelen, stond Velocitas de eer aan D.F.C. af, dat daar een dankbaar gebruik van maakte. En week na Paschen waren we de gast van de Ned. Corin- 52

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1926 | | pagina 60