JAARVERSLAG. 1924—1925, Evenals de vorige jaren, werd ook gedurende feet afge- loopen Cursusjaar de traditie der „Algemeene „goede geest en sportiviteit", hooggehouden. Hoewel dadelijk na het verlof reeds flink werd geschermd, ook buiten de dienstlessen, waren de successen in den ai- geloopen cursus behaald niet zoo groot, als in den daaraan voorafgaanden. De wedstrijden van den Militairen en Studenten Scherm- bond. (M. S. S. B.), hadden dit jaar op I5, lö, en 18 December plaats. De équipes van de K. M. A. en van den H. C., trokken vol moed naar den Haag. Helaas. Het viel tegen. De eerste prijs werd ons ditmaal afhandig gemaakt door de Leidsche Studenten. De Hoofdcursus behaalde den tweeden prijs, de derde viel ten deel aan de Delftsche Stu denten, terwijl de équipe van de K. M.A. zich met den vier den prijs moest tevreden stellen. De Adelborsten en de Stu denten uit Utrecht bezetten respectievelijk de vijfde en de zesde plaats. De zilveren tak zal dus dit jaar de Studentensociëteit m Leiden versieren. Laten wij ons opmaken om haar weer binnen de muren van de K. M. A. te brengen. Gelukkig voor onze reputatie wisten onze schermers zich op de personeele wedstrijden beter te plaatsen. Op den degen wonnen Boutmy, Naar ding en Bakhuys resp. den 2en, 3en en 5en prijs. Pasqua wist beslag te leg gen op den eersten prijs personeel sabel en Bakhuys werd derde. Ten slotte wonnen Bakhuys en Boutmy op de fleuret respectievelijk den tweeden en derden prijs.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1926 | | pagina 67