JAARVERSLAG. 1924—1925. Alvorens een kort overzicht te geven van het vereenigins- leven gedurende den cursus '24'25, rust op ons de plicht een woord van afscheid te richten tot den Kapitein A. A. G. Feuilletau de Bruyn, die gedurende de laatste vier jaren beschermheer van Quo Vadis is geweest. In die jaren heeft hij veel voor de vereeniging tot stand gebracht en wij zagen hem dan ook noode vertrekken. Het bestuur drukt hierbij hare erkentelijkheid uit voor den steun, die haar te allen tijde door Kapitein Feuilletau de Bruyn werd. verleend. Onze vereeniging kan met voldoening op het afgeloopen cursus jaar ('24'25) terugzien. Het jaarlijksche bal, in het Kerstverlof te 's-Gravenhage gegeven, is in alle opzichten geslaagd. Met succes werd medegewerkt aan het assaut te Breda in Mei 1925, door de regeling van het bal en souper voor onze rekening te nemen. Er zou dan ook alle reden zijn om de toekomst onzer Vereeniging hoopvol tegemoet te zien, ware het niet, dat de achteruitgang van het ledental beden kelijke afmetingen begint aan te nemen. De inkomsten zijn nog maar juist voldoende om de kosten van het jaarlijksch bal te bestrijden. Indien het aantal leden nog meer vermin dert, zal binnen korten tijd ook dat niet meer mogelijk zijn. Vele jaren reeds heeft het magisch woord „Cadetten- bal" een prettige herinnering aan heerlijke walsen, dolle fox-trots en zalige blues in vele bekoorlijke hoofdjes ge- tooverd. Telkens weer worden in de Haagsche families bij de nadering van het balseizoen de plannen besproken voor „Adelborsten-, Studenten- en Cadettenbals". Zal het Cadet- tenbal de plaats moeten verliezen, die het thans met eere inneemt in deze illustere rij? 81

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1926 | | pagina 89