Gij hebt het in de hand om dit te voorkomen, bewoners der oude veste aan de Mark, waar sinds overoude tijden reeds zoovele danslustige jonkerbeenen heimelijk de dans passen hebben gerepeteerd, waarmede in het naderend. Kerstverlof de streng afgebakende wegen van Mars voor enkele genotvolle uren zouden worden verlaten voor Terpsi chore's zonnige paden. Wees uwer voorgangers waardig! Vergeet niet, dat onze vereeniging met het Cadettenbal in het oog van menigen buitenstaander de gcheele K. M. A. vertegenwoordigt! Hoe zwakker ons corps, des te groote percentage zal lid onzer Vereeniging moeten zijn. Wordt lid en help den goeden naam bestendigen, die het Cadettenbal thans in de hofstad geniet. Ook ons laatste bal, dat wederom in „De Twee Steden" werd gegeven, heeft geen uitzondering op den regel gemaakt. Het is een groot succes geweest. Vele Officieren en de Senaat van het korps Adelborsten deden ons de eer aan het bal bij te v/onen. Dat ook van andere zijde de belangstelling voor het bal niets te wenschen overliet, bleek uit het groot aantal introducé's. De avond was buitengewoon geanimeerd, onder het dansen was de zaal steeds goed gevuld, hetgeen voor zulke ervaren en geoefende dansers als de jonkers echter niet het minste bezwaar opleverde. De amateurs-jazz band „The Jolly Jokers", die welwillende en welluidende medewerking verleende, zorgde voor keurige muziek; de zaal zag er gezellig uit, kortom niemand had eenige reden tot ontevredenheid. De opgewekte vroolijke stemming was er dan ook direct en week niet meer, maar steeg integendeel om tijdens het souper haar hoogtepunt te bereiken (als gewoonlijk!). Na afloop had het bestuur de overtuiging, dat iedereen huiswaarts was gegaan met de herinnering aan een bijzonder goed geslaagden feestavond. Wij eindigen met een woord van welkom aan onzen nieu wen beschermheer, den Kapitein J. L. Ravenek en danken hem voor de bereidwilligheid, waarmede hij de plaats van den Kapitein Feuilletau de Bruyn heeft willen innemen. HET BESTUUR. 82

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1926 | | pagina 90