JAARVERSLAG. 1924—1925. Gaarne voldoe ik aan het verzoek, een verslag over het afgeloopen jaar uit te brengen, temeer, daar met voldoening kan worden teruggezien op de verrichtingen der vereeniging tijdens den cursus 1924'25. Zoowel binnen de Academie als ten huize van onzen Beschermheer, werden verscheidene simultaan-wedstrijden gehouden. Hierbij bleek, dat velen onzer, behoudens een enkele uitzondering, zich nog meer moesten bekwamen, om de partijen tot een goed einde te voeren. Ook in de cantine werden onderling mooie partijen ge speeld, doch we spreken de hoop uit, dat de animo hiervoor in het komende vereenigingsjaar grooter zal zijn. Tijdens het assaut werd een zeer geanimeerde wedstrijd gespeeld. Dat de belangstelling niet alleen van de leden uitging, be wees het groot aantal personen, dat zich om de tafeltjes der strijders geschaard had. Fraaie prijzen werden beschik baar gesteld door den Beschermheer en door den Senaat. Senaat. Prijswinnaars waren: Duhoux, eerste prijs. Bendeler, tweede prijs. Velden, derde prijs. Het geheele jaar heerschte er een prettige stemming in de vereeniging en we vertrouwen, dat zulks ook dit jaar het geval zal zijn. Ten slotte richten wij nog een woord van dank tot onzen Beschermheer, die door raad en daad en door het organi- seeren van prettige schaakavondjes den lust tot ons mooie spel aankweekte en den prettigen geest bevorderde. Met de hoop, dat nog wei enkele ,,losloopende" schakers zich bij onze kleine Vereeniging zullen aansluiten, gaan wij vol moed het nieuwe jaar in. W. 87

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1926 | | pagina 95