beschikbaar gesteld waren. Het was in deze voor de jury geen gemakkelijke taak om uit al die aardige costumes, die gedragen werden op dien avond, de drie mooiste uit te kiezen. Zooiets is trouwens ook geen werk voor een jonker, ook al heeft hij in zijn eigenwijsheid nog zooveel verstand van „bullepakken"; dit gaat toch boven zijn „buitenmodel kepi". Dat zij daar ten slotte toch in geslaagd is, was dan ook geheel te danken aan den welwillenden steun, dien zij daarbij mocht ondervinden van één der aanwezige dames. Jammer was het, dat aan het souper de stemming niet zoo was, zooals men over het algemeen aan een souper gewend is. Dit is dan ook voornamelijk te wijten aan het feit, dat er te weinig deelname voor was. Maar over het geheel genomen, kunnen wij wel zeggen, dat het Cadettenbal goed geslaagd is. En nu reeds komen verschillende Haagsche „beauties" vol be langstelling informeeren, of „Quo Vadis?" het volgend jaar weer een bal geeft, en men behoeft dus niet te vragen, welk een goede reputatie „Quo Vadis?" in de Residentie geniet. Wij doen hierbij dan ook een beroep op de jongere gene ratie van Kilacadmon's bevolking om deze te bevestigen en „Quo Vadis?" een hoopvolle toekomst te verzekeren. Aan het eind van ons verslag gekomen, dienen wij een woord van dank te brengen aan onzen beschermheer, den Kapitein Ravenek, die alles in het werk heeft gesteld om de vereeniging met haar gering aantal leden in stand te houden. HET BESTUUR. 108

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1927 | | pagina 118