Deze kern was het ook, die ons voor een ondergang be hoedde in den uitwedstrijd tegen D.F.C. I (55). Natuurlijk hadden wij invallers; 't spel stond toen niet op een hoog peil en 't was meer geluk dan wijsheid, dat wij niet verloren hebben. Toch kunnen we terugdenken aan een plezierigen dag in Dordt. Als contra-bezoek kregen wij de D. F. C.-veteranen op bezoek, die met een 42 nederlaag de meerderheid der jeugd moesten erkennen. Onze laatste wedstrijd van 't seizoen was onze jaarlijk- sche ontmoeting tegen de Corinthians in Den Haag. Met 62 werd toen revanche genomen voor de in Breda geleden nederlaag. Tegen alle traditie in heeft Velocitas op 't Assaut geen wedstrijd gespeeld. Doordat de door het bestuur aange vraagde clubs verhinderd waren en anderen op 't laatste oogenblik bedankten, was er geen club dien dag, zoodat er maar een wedstrijd werd gespeeld tusschen de le Comp. en de 2e Comp. (32). Tijdens de detacheering van de Indische infanterie in de Legerplaats bij Rijen heeft een Velocitas-combinatie aan R-V, V. I tweemaal getoond, dat Velocitas" een club was, waarmee nog steeds terdege rekening gehouden moest worden, want beide malen heeft laatstgenoemde vereeniging een nederlaag moeten slikken. Zoo eindigde het voetbalseizoen, dat voor Velocitas een gelukkige tijd is geweest. Laat ons er echter aan denken, dat vrouwe Fortuna in 't komende cursusjaar ons wel den rug zou kunnen toedraaien, zoodat we dus door ons spel en niet met geluk de wedstrijden zullen moeten winnen. In ons verlof bereikte ons 't treurige bericht dat onze be schermheer, de Eerste-Luitenant W. C. Roest van Limburg, Adjudant van den Gouverneur, ons zou gaan verlaten. Toen 78

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1927 | | pagina 88