JAARVERSLAG, 1925—1926, Tijdens dit cursusjaar werd door velen vol ambitie ge schermd en onze schermzaal was dan ook meer dan eens zóó vol, dat er schermers moesten wachten tot een looper vrij kwam! Deze training, welke voor de wedstrijdschermers een voor bereiding vormde voor de a.s. wedstrijden, is zeer ten goede gekomen aan hun prestaties, gezien de behaalde resultaten. Veel, zeer veel hebben wij ook te danken aan onzen be schermheer, den Kapitein C. A. F. W. Sicherer, die ons altijd met raad en daad terzijde stond, en aan onze steeds gereed staande, onvermoeibare instructeurs. De wedstrijden van den Militairen- en Studentenscherm- bond hadden dit jaar plaats tijdens de eerste dagen van ons Kerstverlof, n.l. op 21, 22, 23 en 24 December. Er werden twee equipes uitgezonden naar Den Haag; deze equipes waren samengesteld uit Cadetten en H. C.-ers. Reeds dadelijk zij gezegd, dat er succes behaald werd en wel zoodanig, dat equipe I zich No. 1 plaatste, waarmee dus de Zilveren Lau wertak weer binnen de muren der Academie is gebracht, Het afgetreden bestuur zinspeelde hierop in het vorig jaarver slag; deze wensch is dus vervuld! Equipe II plaatste zich 2, zoodat in den equipe-wedstrijd dit jaar door ons de beste plaatsen werden bezet. Laten wij trachten bij de komende wedstrijden een even mooi resultaat te bereiken. De personeele wedstrijden werden ook een succes. Op floret behaalde Wasch den eersten prijs, terwijl Boutmy op 86

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1927 | | pagina 96