den derden beslag legde; op sabel werd Schotborgh na een zeer spannenden eindstrijd 1, Monteiro 2, Leutscher 3 en van Nues 4. Op degen ten slotte behaalden van Nues en Boutmy resp. den 3den en 4den prijs. Er werd zeer vlot en sportief geschermd, de leiding was in goede handen; de prijzen echter waren o.i. wat klein ge kozen! De leiding over de wedstrijden van den M. S. S. B,, die in December 1926 gehouden zullen worden, berust, door het winnen van den Zilveren Lauwertak, bij ons. Laten wij ons best doen en den H.H. Studenten en Adelborsten toonen wat wij kunnen. Na deze wedstrijden een periode van rust, d.w.z. wat betreft uitkomen op een wedstrijd. Geschermd werd er ge noeg; de kachel in de schermzaal bleek bovendien een bui tengewone aantrekkingskracht te bezitten! In de eerste week van Maart 1926 begonnen we met de onderlinge wedstrijden op sabel, uitgeschreven door de ,,Algemeene". De animo hiervoor was, evenals andere jaren, bijzonder groot. Een volle week was noodig om tot een resultaat te komen. De deelnemers waren verdeeld in drie ploegen; de prijswinners van ploeg I waren: 1. Schotborgh, 2. Leutscher, 3. Wieffering; van ploeg II: 1. van Santen, 2. Versteeg, 3. Jullien; en van ploeg III: 1. Bouman E. P., 2 Leijder W. M., 3. den Hengst. Eenige der spannende par tijen uit de finale van ploeg I werden in de uitspanningszaal voor een uitgelezen publiek verschermd. Ons strijkje zorgde voor muziek en, na de prijsuitreiking, waarbij mevr. Govers zoo welwillend was ons terzijde te staan, bleek, dat er nog vele danslustigen waren, zoodat de avond ook verder een gezellig verloop had. Op 21, 22, 23 en 24 April 1926 hadden in den Dierentuin te 's-Gravenhage de wedstrijden plaats, welke jaarlijks uit geschreven worden door den K. O. S. Dit jaar konden wij, 87

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1927 | | pagina 97