's Middags wordt reeds een begin gemaakt met het As- saut. Eerst een kanowedstrijd, die veel hilariteit verwekte, doordat de vier deelnemers zonder kano in het bootenhuis terugkeerden. Daarna springconcours door de Artilleristen. Ie prijs: Timmer, 2e prijs: la Gordt Dilliè, 3e prijs: van Royen. Hierna thé dansant, 's Avonds galabal op de cantine. Nu eens niet in Concordia, zooals andere jaren. De stemming was ontzettend, (vooral na de charleston-demonstratie met negro-songs)grootendeels opgewekt door de „band". Daar om verlenging tot 2.30. De jonkers en zeker niet minder de introducées weten van geen ophouden. 1 Mei. 's Middags voetbalwedstrijd HollandIndië, met na af loop thé-dansant. 's Avonds soirée dansant. De Adelborsten overhandigen onzen Senaat met een speech een bloemstuk. De „band" is moe. (Bijna alle leden hebben s middags ge voetbald). Toch is de stemming goed, vooral na opheffing van het rookverbod om 11 uur. Om 12 uur finale. Veel „cheers" enhet Assaut is geweest. Een woord van hulde aan den Senaat, die alles zoo geregeld heeft, de „band", die „haar longen uit, haar wangen bol, en haar instrumenten vol" geblazen heeft, benevens aan de andere commissiën, o.a. de verlichtingscommissie van de binnenplaats, die iederen avond vele uren gaf tot het aansteken en aanhouden van de lampions. 2 Mei. Afscheid van den gep. wachtmeester Verheyen. Een groot verlies voor de „Algemeene", die 29 jaar lang aan „de Wachtmeester" een goed en prettig instructeur gehad heeft. 64

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1928 | | pagina 72