tot ridder in de orde van Oranje-Nassau met de zwaarden: de eerste-luitenant van den staf der infanterie J. Blokhuis, adjudant van den gouverneur; tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: de heer J. W. N. Le Heux, leeraar aan de Koninklijke militaire academie; verleend: aan den gepensionneerden majoor der mili taire administratie G. H. van Steijn, de titulaire rang van luitenant-kolonel de persoonlijke titel van hoogleeraar toegekend aan den heer Ir. W. T. Clous, leeraar aan de Koninklijke militaire academie; toegekend de aan de Orde van Oranje-Nassau verbon den eere-medaille in zilver met de zwaarden aan den ad judant-onderofficier-administrateur van het 12e regiment infanterie H. Wester, den adjudant-onderofficier-instructeur van het 3e regiment veld-artillerie I. Remmers en aan den opperwachtmeester-instructeur van het He regiment huzaren D. W. Spijker, allen gedetacheerd bij de Koninklijke mili taire academie; de eere-medaille in zilver aan den rijks werkman A. van Stiphout (bij bevordering), en aan den chef-drukker H. W. van Andel, van de af deeling lithogra- phie der Koninklijke militaire academie; de eere-medaille in brons aan den rijkswerkman (stoker) C. Lamper en aan mejuffrouw N. F. A. van Dongen-Speken- brink, naaister bij de Koninklijke militaire academie. Na de voorlezing van dit Koninklijk Besluit werd de ban gesloten. De gouverneur bedankte den Minister van Defensie voor den uitgesproken lof, ook voor wat zijn persoon betrof, en verzocht Z. E. aan H.M. de Koningin den dank over te biengen voor de verleende onderscheidingen. Nadat de Minister van Defensie de juist gedecoreerden persoonlijk met de Koninklijke onderscheiding had geluk- *20

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1929 | | pagina 128