van hulde, in de allereerste plaats aan de bewerkers en uitvoerders van dit spel, maar ook aan het adres van den regisseur, die hier voor bijna onoplosbare moeilijkheden heeft gestaan, doch door volharding in een zoo korte spanne tijds zich hier doorheen heeft geslagen. Na een treffende hulde aan het Koninklijk Huis door de aanwezigen verliet Z.K.H. de Prins het gebouw Concordia. Velen spoedden zich na dezen drukken dag naar hun kwar tieren, doch menigeen sloot zich nog aan; bij de steeds maar door feestvierende burgerij. Het was een heerlijke, onvergetelijke dag, waarbij zeer mooi weer zich de bondgenoot toonde van het feestende Breda. Ten slotte moge van dezen dag nog vermeld worden, dat de onderofficieren van de Academie zich te 6 uur vereenigden met hunne öf reeds gepensionneerde, of thans bij andere onderdeelen ingedeelde collega's aan een geza menlijk diner, hun door den gouverneur aangeboden. Ook hier is het heel gezellig toegegaan. Derde dag. Deze dag begon met een aubade van het muziekkorps van de Kunstzijde-industrie op het voorplein van de Academie. Reeds des morgens om half tien verzamelde zich een groot gedeelte der reünisten op het Kasteel. Een groep maakte te paard een tocht naar het Cadettenkamp, een andere groep maakte in autobussen een tocht naar het Lies bosch en het Mastbosch. Naar men beweerde, wij hebben hier niets van gemerkt, had het des nachts zeer hard geregend. Donkere luchten voorspelden niet veel goeds, toch gingen deze tochten door. ritmeester van Diepenbrugge had de leiding van de colonne 163

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1929 | | pagina 171