De academiefeesten te Malang. 15 October: Het verschijnen van ,,de Kilacadmon-Bode". 19 October: Legerdag. Deze stond feitelijk buiten de feesten, doch vormde een bijzondere inleiding. Des avonds receptie door den daartoe in het leven geroepen senaat van de K. M. A. in de sociëteit .Concordia". Nabootsing van de cadettensocieteit, waarbij een tentoonstelling werd ge houden. 20 October: Het groote Stikumfeest, waarin Van Stiphout en Fransen belangrijke rollen vervulden, gevolgd door een bal. 21 October: Voetbalwedstrijd tusschen een elftal oud- Velocitas-spelers en oud-Quick- (vroegere Hoofdcursus voetbal vereeniging te Kampen) spelers. De jubileerende inrichting wint met 41. Des avonds feestmaaltijd in het gebouw van Unitas. 18 October: Intocht der reünisten. Dansavond in een keurig versierde bioscoopzaal; uitdeeling van de Magelang- sche reunisten-courant. De feesten te Magelang. 19 October: 6 uur muzikale reveille; 11 uur verzamelen in de soos, installatie van den senaat van het cadettenkorps; verkiezing, bij acclamatie, van een Stikum-bestuur en uit reiking van twee gouden en vier zilveren kronen (sectie- en escouade-commandanten)Des avonds Stikum-feest; op voering van de cadettenrevue ,,Van de wieg tot in de Witte." 20 October: Matinée, tentoonstelling en reünistendiner. 21 October: Rust en uitslapen, vertrek der reünisten. De viering te Bandoeng. 19 October: 6 uur muzikale reveille in het Insulindepark. 11.30 voorm. gezamenlijke wandeling van de oud-cadetten, 183

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1929 | | pagina 191