met muziek van het paleis van Zijne Excellentie den leger commandant naar de sociëteit Concordia; verzamelen voor het Departement van Oorlog. 12 uur, matinée-musicale in Concordia; 9 uur nam., receptie in de groote zaal der sociëteit Con cordia, waarbij namens de oud-cadetten gerecipieerd werd door den luitenant-generaal H. L. la Lau en eenige oudere reünisten. Na afloop bal. 20 OctoberMatinée-musicale. 9 uur nam. reünisten-diner in hotel Homann* De viering te Weltevreden en Mr. Comelis. 18 October: Reünisten-diner. 19 October: Cabaret, gevolgd door bal. De grootste luister werd aan het diner verleend door de aanwezigheid van Zijne Excellentie, den generaal Snijders, oud-opperbevelhebber van land- en zeemacht in Nederland. Alvorens aan tafel te gaan, werd door de deelnemers voor generaal Snijders gedefileerd. De verslagen uit de verschillende andere garnizoenen vertellen ons, dat de oud-cadetten ook daar op luisterrijke en bijzonder feestelijke wijze hun jubileerende Alma Mater hebben herdacht. Mede door het later verschijnen van den cadetten-alma nak wordt ons de gelegenheid geboden van een bijzon dere plechtigheid melding te maken, welke zoo nauw verband houdt met het eeuwfeest van de Koninklijke militaire academie. Den 19den Januari 1929 had n.l. de plechtige aanbieding plaats van het geschenk van de officieren, burger-leeraren en -ambtenaren van de Koninklijke militaire academie aan deze instelling, welk geschenk niet tijdig gereed kon zijn, 184

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1929 | | pagina 192