maar op te heffen. Gelukkig echter werd dit voorstel afge stemd. Het voorval had niettemin een goede zijde. De, door de eentonigheid der eerstbeginnende oefeningen, moeilijk vast te houden ambitie groeide aan. Er werd meer geoefend en hierdoor waren we, kort na de bewuste corpsvergadering, in staat, ons bestaansrecht te bewijzen. We speelden onver wacht, tijdens het middageten, onzen eersten marsch op het binnenplein en bereikten hiermede het vooropgezette doel: n.l. belangstelling in ons streven en meer vertrouwen in ons kunnen. De cadetten rukten twee keer uit voor een groote oefening met hun eigen muziekkorps. We bliezen ook bij gelegenheid van den wielerwedstrijd, ter eere van het eeuwfeest der K. M. A. gehouden. Bij de plechtigheid van het opheffen van den H. C. op 9 Augustus speelde het Blaasje" de afscheidsmuziek. Wij hebben voorts de, in het vorig jaarverslag geuite, wensch in vervulling doen gaan, door gedurende het eeuw feest met succes op te treden. Hierbij bleek, wat een nut dagelijksche training heeft. Het uithoudingsvermogen was met groote sprongen vooruitgegaan. Lui, je hebt het nu zelf ondervonden: ,,It's the little daily dose that does it." Blijf steeds oefenen en denk aan onzen naam: Semper Cres cendo"! Wij begonnen Donderdagmorgen 18 October met het af halen van de reünisten. Velen van hen kwamen apart eens even naar de muziek loopen en vertelden dan aan den bezit ter van één of ander instrument, dat hij dat in zijn cadet- tentijd ook had bespeeld. Ze boden zelfs aan om, ingeval de huidige bespeler eens niet verder kon blazen, het van hem over te nemen. Door al die opgehaalde herinneringen en grappen was de stemming uitstekend, 227

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1929 | | pagina 239