JAARVERSLAG. 1927—1928. Door het sterke jongste-jaar, won ,,de Infanterist" veel aan leden, Groote moeilijkheid brachten echter de oefendagen, In overleg met den beschermheer kwam dit echter spoedig tot een oplossing. Van de oefenuren werd meer dan andere jaren gebruik gemaakt, zoodat de leiding aan onzen be schermheer heel wat tijd en moeite heeft gekost. De schietwedstrijden, die op de schietheide plaats von den, hadden, dank zij de goede regeling door den bescherm heer Kapitein Wielinga, van den Kapitein Harts en van den Eerste-Luitenant Steenbeek, een vlot en sportief ver loop. Toen de uitreiking van de prijzen aan de winnaars had plaats gehad, brak het moment aan van de met den wed strijd verbonden ,,eetfuif", welke gehouden werd in de uit spanning „de Boschwachter". Deze „fuif" was tevens het festijn ter herdenking van het 10-jarig bestaan der ver- eeniging. De tafel was als gewoonlijk keurig in orde, en de aanzittenden deden haar groote eer aan. Kapitein van Aalst, de oprichter van „de Infanterist", Kapitein Harts en Kapitein Wielinga spraken ons kernachtig toe. Het ge heel had een hartelijk opgewekt verloop, waaraan we nog lang met genoegen zullen terugdenken. Vol hoop zijn wij het nieuwe vereenigingsjaar ingetreden, dankbaar voor alles, wat voor ons verricht werd door onzen beschermheer Kapitein Wielinga, die thans zijn taak als zoodanig heeft overgegeven aan den Eerste-Luitenant Somer. HET BESTUUR. 240

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1929 | | pagina 252