laatst van September, doch nu aan diegenen, die hun vra genlijst nog niet hadden toegezonden, een briefkaart werd verzonden met verzoek, toch vooral vóór 5 October deze vragenlijsten terug te zenden. Den 12en October werd een slotcirculaire toegezonden, waarin werd medegedeeld, dat de verschillende toegangs kaarten zoo spoedig mogelijk, doch in elk geval tijdig, den reünisten zouden worden toegezonden; verdere aanwijzin gen omtrent de te dragen tenue werden hierin opgenomen, terwijl bij deze circulaire tevens de reunistencourant en het programma der feestelijkheden kon worden aange boden. Op 14 October konden eindelijk de verschillende toe gangskaarten, waaronder de reunistenkaart1), worden uit gezonden. Daar gedurende de feesten geen gelegenheid gevonden kon worden, de vele gelukwenschen, die de Academie be reikten, bekend te maken, noch de handteekeningen te verzamelen van de reünisten in het daartoe door een be langstellende wiens naam niet genoemd mag worden entworpen en uitgevoerd gedenkboek, is den 26en October j.I. de onherroepelijk laatste mededeeling aan de reünisten verzonden; tevens tot het doen bekend-maken van eenige mededeelingen van huishoudelijken aard. Gedurende de feesten is nog aan de reünisten uitgereikt geworden de officieele feestwijzer en bij het verlaten van de Groote Kerk ontving ieder bezoeker een gedrukt exem plaar van de feestrede, terwijl verder bij de verschillende daarvoor in aanmerking komende feesten een programma De reunistenkaart ontwerp en uitvoering van den architect JAN DE QUACK te s-Gravenhage vertoonde aan de voorzijde een symbolische voorstelling, die zeer geslaagd mag heeten. 89

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1929 | | pagina 97