Bravo, lui dat bewijst, dat „Velocitas" nog steeds een groote plaats in jullie harten inneemt. Onze be schermheer, luitenant Somer, bleek er geweldig „fa naat" voor te zijn. Oud-Velocitas-spelers, o.a. de majoor Stom, „the famous international", hadden hem bij zijn vertrek uit Indië op 't hart gedrukt, om „Velocitas" weder tot de N.V.B. te doen toetreden. Dat dit niet aan doovemansooren gezegd is, konden we in die dagen ervaren. Het corps gaf opnieuw van zijn medeleven blijk, door steeds belangstellend naar den stand van zaken te informeeren. Moge dit zoo blijven en 't zal niet lang meer duren of „Velocitas" zit weer in de le klasse. RIB. Naschrift. Ons rest nu nog de aangename taak, om dit naschrift er aan toe te voegen. „Velocitas" is terug in den N.V.B. Dat we dit uitsluitend aan onzen bescherm heer te danken hebben, zal wel voor niemand een ge heim zijn. Hij heeft ervoor gevochten om „Velocitas" een trapje hooger op de voetballadder te krijgen. Hulde aan hem Nu is echter aanpakken de boodschap. „Velocitas voor 't corps en 't corps voor Velocitas", werd er in vroeger dagen gezegd. Kameraden, laten wre dit tot werkelijkheid maken. Komt trainen en nogmaals trainen. Hier zij tevens een woord van dank gebracht aan den luitenant Timmer, die zich bereid heeft verklaard om het le elftal te trainen. Vooruit dus, lui, op voor „Velocitas", brengt de geliefde blauw-witte kleuren weer in de le klasse, maakt ze weder gevreesd, doch tevens geacht. RIB. 100

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1930 | | pagina 116