Studenten équipe's: Odin, Leiden en Amsterdam. Vrouwe Fortuna was deze keer niet met ons. Genood zaakt zijnde, den dag zelve van de wedstrijden, in de vroegte, heel vroeg, zes uur, te vertrekken, bleek dit van nadeeligen invloed te zijn op onze eerste équipe. In aanmerking genomen dat zelfs voor cadetten van het oudste jaar zeer vroegtijdig reveille, de treinreis van twee uur, het jachten om nog op tijd aanwezig te zijn in de Oranje-kazerne, dat alles deed haar invloed sterk gelden. Daarbij kwam nog het fnuikende, dat de be- ginpartijen van onze eerste équipe waren tegen de adelborsten. Er is hard gevochten, alle hulde aan deze équipe, maar De tweede équipe werkte voorspoediger, een run-over wat betrof Odin, ook de andere équipe's baarden niet veel zorg; ze streed zelfs fortuinlijker tegen het Instituut dan de eerste. De einduitslag teekende zich meer en meer af op het „zwarte bord", weinig spanning was er meer in de laatste partijen, een sterk overwicht der militaire équipe's op die der studenten. Tenslotte werd onder een luid: „Leve de adelborsten", de eerste prijs uitgereikt; vervolgens tweede prijs: 1ste équipe K.M.A.; derde prijs: 2de équipe K.M.A. Zondag en Maandag, de personeele floret-, degen- en sabelwedstrijden, brachten ons den volgenden uitslag: Siki Douw van der Krap, Chr. Douw van der Krap, de Greve (stud. Utrecht), Maurenbrecher (cad.). In Februari waren in aansluiting met de scher m - wedstrijden van den K.O.S. eveneens wedstrijden uitge schreven voor cadetten-leden dezer vereeniging. Van een groot animo kon men niet spreken, een matig enthousiasme. 108

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1930 | | pagina 124