speeld, wat door de aanwezigen ten zeerste op prijs werd gesteld. Deze vroolijke avonden werden helaas onderbroken. Door ongelukkige samenloop van omstandigheden namelijk konden wij tot einde Februari niet spelen. Maar daarna werd weer fanaat getraind en medio Maart wer den wij tot ons aller vreugde bij een assaut d'entraine- ment van den K. O. S. in de gelegenheid gesteld ons kunnen te demonstreeren. Vooral oude walsen waren zeer in trek en trachtten wij moderne, Engelsche walsen eveneens een zoo oud mogelijk voorkomen te geven. In hoeverre wij daarin geslaagd zijn, willen wij in het mid den laten. In de maand April speelden wij voor „Quo Vadis" in Hotel Mastbosch en einde Mei wederom voor dezelfde vereeniging in Concordia. De laatstgenoemde fuif werd door „Quo Vadis" als afscheid aan het oudste jaar ge geven. Den volgenden dag thé dansant in de cantine met een „melig" begin en een „hot" einde. De instrumenten gingen mede naar de Harskamp en ook daar werd fanaat gespeeld. Wij hopen, dat de nieuwe cursus vele goede krachten zal opleveren, en dat de „Band" in het komende jaar de „jazztonen" in en buiten Kilacadmon kan doen klinken. Wij willen hier nog een woord van welgemeenden dank richten tot onzen afgetreden beschermheer, den kapi tein der genie N. I. L., J; B. A. BRUNING, die ons steeds met raad en daad bijstond. Tenslotte zal onze nieuwe beschermheer, de eerste-lui- tenant der infanterie, J. PEL, ongetwijfeld de levensgees ten van Kilacadmon-Orchestra wakker weten te houden. HET BESTUUR. 114

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1930 | | pagina 130