lieten hem niet toe nog langer zijn volle aandacht aan deze vereeniging te schenken. Aan de schietoefeningen werd onmiddellijk veel belang stelling gewijd en over „fanatisme" bij de leden hadden wij in het afgeloopen jaar niet te klagen. Maar al deze oefeningen, hoe nuttig, prettig en vroolijk ook, konden toch niet in de schaduw staan van de jaarlij k- sche schietwedstrijden op het schietterrein, gevolgd door de „balgfuif bij den Boschwachter". Dank zij de uitmuntende leiding van den beschermheer zelve, bijgestaan door de kapiteins Wielinga en Fortanier en de luitenants Steenbeek, van Haalen, Lapré en de Lange, hadden de wedstrijden een vlot verloop. Het is hier de plaats allen hiervoor nogmaals onzen hartelijken dank te brengen. De Gouverneur met zijn adjudant waren op het terrein aanwezig en deden ons de eer aan de wedstrijden bij te wonen en mede aan te zitten aan de lunch. Alvorens echter aan tafel te gaan, werd door den bescherm heer nog met een enkel woord de oprichting der vereeniging gememoreerd en opgewekt tot intensieve oefening. Daarop reikte de Gouverneur met een passend woord de prijzen uit en werd aan tafel gegaan. De tafels waren feestelijk versierd door Mevrouw van Aelst, daarbij bijgestaan door de dames Klerk de reus en van Dis, waarvoor wij haar zeer erkentelijk zijn. Het geheel had een vroolijk verloop, zooals van Bredasche „jonkers" verwacht mag worden. De prijswinnaars waren Korpsprijzen1. Künzel. 2. de Senerpont Dornis. 3. Vrind. 3e jaar: 1. Soedibio. 2. Poll. 2e jaar: 1. Rümemper. 2. Marcks. Ie jaar 1. Schrader. 2. Tours Bijns. HET BESTUUR. 102

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1931 | | pagina 112