die door artistieke handen is omgetooverd in een lustoord, waar een ieder rondzweeft op de zoete band-muziek. Afwisselend spelen tijdens het assaut de „Rythm Kings", de „Wageningsche Studenten Band" en onze eigen „Band". 12 April. 's Middags talrijke sportdemonstraties op het Academie- terrein. Toegejuicht en bewonderd door de toeschouwers, wordt bewezen, dat we ons ook op dit gebied volkomen thuis gevoelen. Helaas begint het te regenen, de belangstel ling verflauwt desondanks niet. Een algemeene „run" naar de cantine volgt na het laatste nummer. De Gouverneur houdt een kernachtige toespraak en deelt hierna aan de winnaars de prijzen uit. Dan begint een thé-dansant, waar het zoo gezellig is, dat den Gouverneur om een half uur verlenging wordt verzocht, hetgeen Z.H.E.G. onmiddellijk toestaat. De senaat van het corps adelborsten is reeds gearriveerd en is gedurende het verdere assaut onze gast. De gala-avond in Concordia is in ieder opzicht een succes, zoowel de prestaties op tooneel- en muziekgebied, als de soirée-dansante en het souper. 13 April. Yelocitas speelt een wedstrijd tegen Y. O. C., welke spor tieve club hiervoor speciaal is uitgenoodigd. Wij moeten het met 5—3 afleggen tegen onze gasten. De Gouverneur reikt met een aardige speech den uitgeloofden beker uit. Dan volgt het laatste thé-dansant, de laatste soirée-dansante, de stemming blijft ongelooflijk. Maar dan komt onherroepelijk het einde. „Ein Traum der uns berauscht ist nun zu Ende Nogmaals dit feest was prachtig. In de eerste plaats hebben wij het welslagen van het 70

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1931 | | pagina 80