zelfs de corpulentie was nog geen belemmering. Van te voren hadden de veteranen zich nog eens te goed gedaan aan de welbekende Academielunch, die ze zich goed lieten smaken. Na de gezellige match werd de fuif voortgezet met een thé-dansant, die dank zij de officieren druk bezocht was. 's Avonds volgde de clou van het heele feest, de gala avond met een vlotte kernachtige speech werd de avond geopend, nadat eerst de namen van de nieuwe eereleden bekend waren gemaakt n.l. de Gouverneur, kolonel C. J. H. v. d. Harst, de oud-Velocitanen, oud-internationals, majoor B. Stom, de heeren E. de Neve en G. W. A. W. Lutjens, benevens de eerste-luitenant J. M. Somer. Het heeft geen doel, hier den geheelen avond nauwkeurig te beschrijvengenoeg is het te constateeren, dat deze eerste avond een waar succes was. Den volgenden morgen, Zondag, stonden we om elf uur alweer kant en klaar in de leeszaal om te recipieeren, een schat van bloemen vertegenwoordigde degenen, die nog steeds belang stelden in het oude Yelocitas en verder bewezen de noodige afgevaardigden, dat men toch nog steeds met ons meeleefde. Van de oud-spelers ontvingen we een schitterende zilveren lauwerkrans ter herinnering aan dezen feestdag. 's Middags kwam het eerste elftal in het strijdperk tegen Herodeze reeds weken te voren aangekondigde Jubileum competitiewedstrijd trok geweldig veel publiek, 't bewijst toch maar weer, dat de blauw-witte kleuren nog altijd populair zijn in de Academie-stad. Des te jammer was het daarom, dat we na harden strijd een nederlaag moesten boeken, zij het dan ook met 8—1, de juiste verhouding gaf dit zeker niet weer. Toch werd het feest 's middags en 's avonds opgewekt voortgezet, om tot ieders leedwezen te eindigen op het hoogtepunt. Hiermede is dan in onzen -78

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1931 | | pagina 88