tierziekenverblijf druk bezocht. De enkele ongelukkigen, die hier wegens ernstige ongesteldheid moeten achterblijven, hebben nu reeds geen rust meer. Echter blijkt het bij de bezoekers niet alleen medelijden te zijn, dat hen hierheen drijft, er zijn ook min of meer egoïstische beweegredenen. Dit blijkt uit een papiertje, waarop met groote letters „Uitverkocht" geschreven staat, dat in den loop van den middag op de deur verschijnt. 's Zondags heerscht er een merkbaar zenuwachtige stem ming in het Corps. Hierna volgen de drie groote dagen. Voor het verslag hierover verwijzen wij naar het „Mengelwerk" (Driedaagsche Veldtocht. S). Zien wij op deze dagen terug, dan willen wij in de allereerste plaats onzen eerbiedigen dank betuigen aan H. H. M. M. de Koningin en Koningin-Moeder en H. K. H. de Prinses, voor de gunst en eer, die Zij aan ons verleend hebben. Wij hebben weer gevoeld den dubbelen band, die Oranje met het Kasteel en zijn bewoners verbindt. Vervolgens den Gouverneur! Wij weten allen, welke moeite Z.H.E.G. gedaan heeft, om deze dagen te- doen slagen. Deze dagen zullen onvergetelijk zijn en in onze her inneringen aan deze dagen is onafscheidelijk verbonden den naam van den Gouverneur, die zich zooveel moeite getroost heeft, om dezen wensch van ons tot werkelijkheid te maken. 26 Maart. Een speciale order van den Gouverneur verschijnt, om de waardeering van H. H. M. M. de Koningin en de Koningin- Moeder te betuigen voor de gehouden défilé's. Tegelijkertijd wordt ons ook den dank van Z.E. den Minister van Defensie en Z.E. den Luitenant-Generaal G. G. van Everdingen gezegd. Tevens spreekt ook de Gouverneur zijn waardeering uit 85

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1932 | | pagina 101