over de door de H.H. Officieren en Cadetten betoonde mede werking tot het doen slagen van het detachement. Z.H.E.G. doet dan de verheugende mededeeling, dat het Paaschverlof dientengevolge in plaats van op 3 April, op 1 April zal aanvangen. Het einde van de order is een door het Corps van harte aangeheven: „Leve de Koningin". Wij doen hier de genoemde order volgen. KONINKLIJKE MILITAIRE ACADEMIE. DAGORDER. (No. 65 C.) Het heeft zoowel Hare Majesteit de Koningin, als Hare Majesteit de Koningin-Moeder behaagd mij op te dragen Hoogstderzelver bijzondere tevredenheid en dank over te brengen aan H.H. Officieren en cadetten voor het défilé op 24 Maart j.l. Een gelijke opdracht is mij ten deel gevallen van Zijne Excellentie den Minister van Defensie, terwijl Luitenant- Generaal Van Everdingen mij verzocht heeft zijn hartelijker dank voor de hem bewezen beleefdheid, welke door hem zeer op prijs is gesteld, te willen overbrengen. Voldoende aan deze vereerende opdrachten, is het mij een behoefte persoonlijk ook H.H. Officieren en het Cadet- tenkorps mijn zeer bijzondere tevredenheid te betuigen, zoowel over de houding tijdens de inspecties en het defileeren op 24 Maart, als over den heen- en terugmarsch op 23 en 25 Maart. De goedgemeende en algemeene lof, welke ik omtrent het korps mocht vernemen, hebben mij met vreugde vervuld. Wel zelden zal een driedaagsche reis, gepaard aan niet-alledaagsche vermoeienissen, met zooveel succès zijn bekroond als het verblijf van het Cadettenkorps in Den Haag en omgeving van 2325 Maart 1931. Ik dank H.H. Officieren en het Korps voor de wijze, waarop voldaan is aan het „Noblesse oblige" en waarop 86

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1932 | | pagina 102