30 April. 's Middags Zondagsche Dienst in verband met den ver jaardag van H. K. H. de Prinses, 's Avonds Corpsvergadering, ditmaal in de cantine, in plaats van in de Leeszaal, omdat men hier nog bezig is met versieren. Wij krijgen de laatste waarschuwingen voor 't Assaut. Dat er hier en daar reeds de goede stemming inzat, bleek uit enkele vragen, die hier en daar gesteld werden. 1 Mei. Assaut! 'sMorgens hebben we nog dienst, d.w.z. zij, die niet aan het versieren of iets dergelijks bezig zijn. 's Middags loopt het aan het station storm. Steeds zijn er jonkers te vinden, die hun invitée's afhalen. In den loop van den middag komt ook de Senaat van de Adelborsten. De eerste avond wordt door een speech van Nass geopend. Und dann geht's losDe zaal, die onder de leiding van Van de Wall Bake is versierd, is nu reeds stampvol. Het is werkelijk veelbelovend voor de volgende avonden. De Cadetten-Band weet er spoedig de stemming in te brengen. Raoul, als verkooper van „Peanuts", blijkt op dit punt wel 'eenig talent te bezitten. 2 Mei. 's Morgens bezichtiging van de Academie met bijgebou wen, loodsen, etc. etc. Zelfs de jonkers dëelen in deze belangstelling. s Middags hebben de sportfeesten plaats. Eerst krijgen we het door 2 groepen gedemonstreerde „Jeu de Rose" te zien, waarbij resp. Bueno de Mesquita en De Vries de dragers van de rosette zijn. Dan geven de infanterieklassen een meer komisch num mer ten beste, n.l. een worstelwedstrijd te paard. Als over- 89

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1932 | | pagina 107