de Velocitas-kleuren aan onze vereeniging uitgereikt, welk blijk van medeleven met onze oude vereeniging, zeer door ons werd op prijs gesteld. Hierna op de cantine de traditioneele thé-dansant. Den laatsten avond bereikt de feestvreugde haar hoogte punt. De Ceres-Band gaat over haar toppunt heen. Yan de „rustige zitjes" in de Leeszaal wordt goed gebruik gemaakt. Enfin, de stemming zat er in, en zeer goed ook. De Senaat heeft alle eer van dit werkelijk buitengewoon goed geslaagde feest. Na afloop geven Heintje en „our Singing Fool" op 't „Walletje" nog eenige exotische dansen ten beste, die door een onbegrijpelijk groot publiek gadegeslagen worden. Doch tenslotte weet de officier van piket ook deze feestenden nog te verdrijven en eindelijk wordt alles weer rustig. 4 Mei. 's Middags begint de gewone dienst weer. Wij trekken buitengewoon uitgeslapen gezichten en gaan weer met groote animo aan de studie. 7 Mei. K.O.S. wedstrijden in Den Haag. De degenequipe van de K. M. A. behaalt den lsten prijs. Keuring van het oudste jaar. Allen blijken kerngezond te zijn. 8 Mei. De K. M. A. blijkt dit jaar goed vertegenwoordigd te zijn. De officiersequipe, bestaande uit de heeren Sicherer, Pel en Van Waegeningh halen den len prijs in den korpswedstrijd op de sabel. Door dit goede voorbeeld aangestoken halen de cadetten- equipe's eveneens den len en 2en prijs. Vooral mag hier wel het werken der 2e equipe, uit jonge schermers bestaande, vermeld worden. 92

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1932 | | pagina 110