Maurenbrecher, Schotte en de ploeg in de estaffette zorgden voor de overwinningen. We hebben het er op dezen eersten wedstrijd goed afge bracht en den naam van de Academie hoog gehouden. Laat het steeds zoo blijven. Aan den tweekamp tusschen Zeeland en Noord-Brabant werd door zeven cadetten deelgenomen en dat we dat waard waren, bleek wel uit het feit, dat drie Noord-Brabantsche records op naam van cadetten kwamen. Lamers bracht het record 800 Meter op 2 min. 7V5 sec., Maurenbrecher het record discuswerpen op 36,49 Meter en Schotte het vèr- springen op 6,38 Meter. Dat onze prestaties ook gewaardeerd werden, bleek wel uit het feit, dat deze drie uitgenoodigd werden om deel te nemen aan een internationalen wedstrijd tusschen Utrecht en Noord-Brabant tegen Keulen en Brussel. Jammer genoeg kon dat geen voortgang vinden. Den 18den Juli hadden de Kampioenschappen van Noord- Brabant plaats. Er waren enkele mee- en tegenvallers. In ieder nummer mochten de 3 best geplaatsten deel nemen aan de Kampioenschappen van Nederland. Maurenbrecher, Schotte, Stuker F., Lamers, Toers Bijns, v. d. Horst en Cox J. kwamen in diverse nummers in de finale. Joop Lamers had de stoute schoenen aangetrokken en wist op de 800 Meter no. 3 van Nederland te worden. Wie van ons verbetert dit record? Ook onze nieuwelingen zouden voor de eer van de Academie mogen strijden, hetgeen hun op de wedstrijden, uitgeschreven door de B.A.C., gelukt is. Ze slaagden er in een beker als best geplaatste vereeniging te winnen. Hulde aan onze jonge krachten. Goede prestaties waren 115

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1932 | | pagina 133