Op de in Juni gehouden corps-vergadering werd met bijna algemeene stemmen besloten om de Cadetten-Hockey-Club tot corps-vereeniging te promoveeren. Menig oud-cadet zal zich afvragen: „Is er dan nog plaats voor een Hockey-vereeniging naast Velocitas?" Nu moet ik eerlijk bekennen dat het mij, toen ik hier pas kwam kijken, ook niet zoo eenvoudig toescheenYelocitas was alles. Maar de omstandigheden zijn veranderdde Cadetten- Hockey-Club heeft door haar spel in de competitie getoond dat zij tot goede prestaties in staat is en den cadettennaam op waardige wijze weet hoog te houden. In de tweede plaats moet de behulpzaamheid van de bestuursleden van Velocitas geroemd worden. Onder meer is het aan hen te danken geweest dat de financieele zijde van dit vraagstuk zoo spoedig geregeld werd. Moge die samenwerking in de toekomst zoo blijven Zooals ik reeds even aanstipte, was het resultaat in de competitie verkregen, bevredigend te noemen. Maar, het kon beter, het kon heel wat beter Echter, in aanmerking genomen, dat dit pas het eerste seizoen was, kunnen wij vertrouwen in de toekomst hebben. Nu moesten wij ons tevreden stellen met de derde plaats in de competitie, onder H. T. C. C. I en Tilburg I. Zooals uit onderstaanden staat blijkt, wonnen wij zeven van de veertien wedstrijden 119 JAARVERSLAG. 1. Breda- -C. H. C. 1—3. 2. E. M. H. C.—C. H. C. 6—3. 3. C. H. C.—H. T. C. C. II 1—5. 4. M. 0. P.—C. H. C. 1—2. 5. H. T. C. C. I—C. H. C. 3—1. 6. C. H. C.Breda 3—4. 7. C. H. C.Tilburg II 7—0. 8. C. H. C.—H. T. C, C. I. 3—7.

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1932 | | pagina 137