9. H. T. C. C. II—C. H. C. 1- 4. 10. C. H. C.—Tilburg I 1—4. 11. C. H. C.—E. M. H. C. 7—1. 12. Tilburg 1—C. H. C. 3—2. 13. Tilburg II—C. H. C. 0—4. 14. C. H. C. M. 0. P. 12—1. Het doelgemiddelde van 53 doelpunten vóór en 37 doel punten tegen, toont aan, dat de voorhoede over een behoor lijke productiviteit beschikt. Buiten de competitie werd nog een wedstrijd tegen de Adel borsten gespeeld op het terrein van het „Huis te Werve" als slot van den jaarlijkschen CadettenAdelborsten-wedstrijd. Voor de eerste maal kwamen wij uit in de oranje shirts met de blauw-witte schildjes. Misschien kwam het daardoor dat er met 90 gewonnen werd Alvorens dit jaarverslag te eindigen moeten nog eenige personen gememoreerd worden, die door hun werk een belangrijke steun zijn geweest voor de Cadetten-Hockey-Club. In de eerste plaats mag hier wel genoemd worden onze beschermheer, de eerste-luitenant J. Pel, die het bestuur met raad en daad bijstond. En dan volgt het afgetreden bestuur met zijn voorzitter, H. de Jongh in het bijzonder Door zijn actie kwamen wij in de zuidelijke competitie van den Nederlandschen Hockey- en Bandy Bond, waarvoor wij dit bestuur bijzonder dankbaar zijn. Gelukkig heeft het nog mogen gebeuren, dat in de laatste dagen van haar bestuursjaar de Cadetten-Hockey-Club corps-vereeniging werd. Ik eindig dit jaarverslag met den wensch, dat het deze jonge corpsvereeniging in de toekomst steeds voorspoedig moge gaan, en dat zij er toe moge bijdragen, dat de goede verstandhouding die heerscht tusschen het cadettencorps en de buitenwereld steeds beter worde HET BESTUUR. 120

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1932 | | pagina 138