zal ter eere van haar 7de lustrum, een klaterende fuif geven. Veel willen wij hier niet meer van „dear old Yelocitas" zeggen, daarvoor verwijzen wij naar den Almanak '31 en de uitgegeven Velocitaskrant, doch nogmaals herhalen wij den wensch, reeds door velen geuit: „Moge Yelocitas weer spoedig op het peil komen van de roemrijke jaren 1904 e. v." De ochtend wordt doorgebracht met het versieren van de cantine. Opmerkelijk is het, hoevelen hun artistieken aanleg hierop botvieren. Bij de lunch zitten vele oud- Yelocitanen aan. 's Middags wordt er een wedstrijd gespeeld door de vete ranen, die in het bezit van de eeuwige jeugd blijken te zijn. Hierna volgt een thé-dansant op de cantine, waar de „Rhythm Kings" voor de muziek zorgen. 's Avonds een zeer geanimeerde soirée op de cantine. 26 October. 's Morgens houdt het Yelocitas-bestuur receptie en wordt bij deze gelegenheid danig in de bloemetjes gezet. De Gou verneur, vele officieren en de besturen der verschillende vereenigingen zijn aanwezig. Op den publicator worden de diverse telegrammen opgehangen, waarbij blijkt, dat Yelo citas zich nog steeds in veler belangstelling mag verheugen. 's Middags wordt de wedstrijd Yelocitas—Hero gespeeld, waarbij een talrijk publiek aanwezig is. De hieropvolgende thé-dansant wordt opgeluisterd door onzen eigen Band, die ook 's avonds weer speelt. Mevrouw van der Harst en de Gouverneur toonden hun gewaardeerde belangstelling door hunne aanwezigheid bij het geheele feestprogramma dezer dagen. Gaarne maken wij van deze gelegenheid gebruik, om onzen'dank te betuigen aan het Yelocitas-Bestuur voor de uitmuntende regeling der feestelijkheden, en aan onzen Band, 76

Almanak der Koninklijke Militaire Akademie | 1932 | | pagina 88